Hakkımızda

Sennaroğlu Ltd. endüstriyel, tarım ve iş makinaları yedek parça tedarik sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm bu sektörlerde değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve sorunsuz şekilde “Sennaroğlu Ltd.” kalitesi ve farkıyla cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamızda öncelik; başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir. Kalitede benimsediğimiz toplam kalite anlayışımızın unsurları arasında muhtemel hataları önleyicilik, tam katılımcılık, personelin düzenli ve sürekli eğitimi, tedarikçilerle işbirliği, müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı bulunmaktadır.

Çalışma ilkemiz; ekonomik maliyet, sorunsuz ve hızlı imalat, kusursuz teslimattır.

VİZYONUMUZ

Müşteri isteklerine uygun olarak, tedariğini yaptığı yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın lider bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz yedek parça tedarik sektöründe; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartlan dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Sepetiniz şuan boş!
0